O firmie

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w branży grzewczej, a dokładnie zajmujemy się montażem oraz serwisem kotłów gazowych. Rekomendujemy urządzenia De Dietrich, wiodącego producenta urządzeń grzewczych Aby zapewnić bezpieczeństwo oraz zminimalizować koszty ewentualnych usterek i awarii wykonujemy również przeglądy. Usługi świadczymy na terenie Częstochowy oraz okolic.

Posiadamy certyfikaty oraz uprawnienia niezbędne do wykonywania usług gazowych. Usterki staramy się usunąć ,tak szybko jak tylko jest to możliwe. Dysponujemy magazynem części zamiennych , dzięki czemu wiele usług oraz awarii jesteśmy w stanie wykonać na poczekaniu. Posiadamy zaawansowany sprzęt pomiarowo-diagnostyczny, który pozwala wychwycić nam większość nieprawidłowości w działaniu kotłów.

Nie czekaj - zadzwoń już teraz!

790 526 038

99% problemów rozwiązujemy poniżej 24 godzin!

 

Uruchomienia

W celu dokonania Pierwszego uruchomienia kotła, które jest warunkiem uzyskania gwarancji, skontaktuj się z naszym serwisem.

Przeglądy

Większość producentów zaleca przegląd kotła przynajmniej raz do roku. Wyczyszczony i wyregulowany zużyje mniej paliwa.

Naprawy

Wykonujemy zarówno naprawy gwarancyjne jak i pogwarancyjne. Dysponując znacznym magazynem częśći zamiennych jesteśmy w stanie w ciągu 24h usunąć awarię.